Novinky

KIDS PRESTIGE

NOVÉ KOLEKCE PODZIM 13 / ZIMA 14 ARMANI JUNIOR, DOLCE & GABBABA, MONCLER, HUGO BOSS, RALPH LAUREN, MONNALISA, BURBERRY, GUESS, DKNY, FENDI, ROBERTO CAVALLI, PINKO a další.
Více

KIDS PRESTIGE

GOLF MODE

Butik specializovaný na golfovou módu, autorizovaný zástupce značek Ralph Lauren, Galvin Green, Puma Golf a Duca Del Cosma.
Více

GOLF MODE

Dům značkové módy

Navštivte naši prodejnu a vyberte si ze široké nabídky světoznámých značek jako je Carl Gross, Gerry Weber, Versace, Olymp, Airfield a mnohé další...
Více

Dům značkové módy

O centru

Obchodní centrum Spektrum patří svou plochou 10 000 m2 ke středně velkým nákupním centrům. Zákazníky tak láká především na klidné prostředí, bezproblémové parkování a širokou nabídku obchodů, restaurací a služeb. Spektrum těží ze své polohy v úspěšné komerční zóně Průhonice-Čestlice, která je pro návštěvníky snadno dostupná automobilem. Obchodní centrum tu má tradici už od roku 1998.

Ve více než čtyřiceti obchodech zde najdeme známé značky především z oblasti módy a bytového designu (například Dům značkové módy, KIDS PRESTIGE, Residenza KLER, Koberce BAKERO, HARTMAN aj.), sportu (INTERSPORT) a potravin (BILLA, vinotéka Vignobles), služeb COSTA COFFEE, OK Květiny, tabák Valmont) a mnoho dalších.

OTEVÍRACÍ DOBA:
OC SPEKTRUM:
pondělí - neděle: 10:00 - 21:00 hodin
Supermarket BILLA:
pondělí - neděle: 8:00 - 22:00 hodin
Virtuální prohlídka

MAPA CENTRA

Mapa centra Virtuální prohlídka

Stránky prodejců

NOVINKY EMAILEM

Mějte přehled o dění v našem centru, využijte lákavých slev a kulturních akcí.

Google +

Google+